Yuzuk Olcusu Nasil Alinir?

Sitelerden alışveriş yapan insanların genelde sorun olarak gördüğü, tam olarak güvenli olmadıkları olan aynı bahis olan yüzük ölçüsü “Nasıl Hesaplanır?” “Nasıl Alınır?” gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağız. Parmağınızın birebir olarak ölçüsünü temin etmek özgü nelere uyanıklık etmeliyiz. Yazımızın devamında tamamını açıklıyoruz. Online ilişki sitelerinden gönderilmesini verirken kadın olsun koca olsun yüzük ölçüleri konusunda her zaman tereddütte düşmüştür. Bazılarımız kaba işçilik temposundan ötürü parmak numarasını de unutabiliyor. Hele ki ilk defa sipariş veriyorsanız daimî birleşik yüzük ölçüm telaşındasınız demektir. En iyi müşterilerimiz, genişlik deneyimli olan müşterilerimiz birlikte bildiği halde bazen tasa yapabiliyorlar. Bu yüzden yüzük ölçüsü olayı bazen makro sadece soruna dönüşebiliyor. Bizde buna özen ederek daha olağan natifler sunmayı yeğleme ettik. She Mocha’da yapacağınız yüzük ölçüm programlarıyla ölçünüzü basit bir kez şekilde öğrenebilir, istediğiniz mevsim ısmarlama verebilirsiniz. Şimdi geçelim yöntemlerimize okunuşu ipuçlarımıza.Cetvel ile Yüzük ÖlçümüEvinizde olan benzer yüzük ile çapına nazaran vezin alma.Yuzuk Olcusu Nasil AlinirEvinizde bulunan bir yüzüğü yani henüz önce kullanmış olduğunuz yüzüğü düz aynı zemine yerleştirip cetvelin milimetre mm tarafını okuyun.

Size vereceğimiz tablodan milim değerine cevap gelmekte olan numarayla yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz.

Yine evinizde olan ancak yüzüğün çevresine bakılırsa değer alma

ip ile yüzük ölçüsü öğrenmeAlternatif özge yöntemimizden ancak tanesi okunuşu ip ile mizan alma. Adımlara geçelim.

Yüzük takılacak parmağınızın ölçüsünü ve çevresini kontrol etmek yoluna bir ip kumaş ipide olabilir alın.
Almış olduğunuz ipi parmağınıza sarın. İki tarafının birleştiği yeri yalnız kalem yardımıyla işaretleyin.
Yine milim cinsinde olan birleşik liste alın. Genelde bütün cetvellerin öteki taraflarında bulunur. İpi işaretlemiş olduğunuz iz ile ipin arasındaki mesafeyi ölçün. Aldığınız milimetre değerleri inç çevrenizin uzunluğunu vercektir.
Tekrar vermiş olduğumuz tablodan milim değerine ödenek gelen olan numarayla yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz.


Kuyumcular okunuşu Gümüş Mağazalarından Yüzük Ölçüsü Öğrenmek

Yuzuk-Malafasi-Yuzuk-Olcmek

Yuzuk-Olcmek-MalafaEvde uygulanacak yöntemlerin sayılmazsa size yakın olan benzer gümüşçü yahut kuyumcuya gittikçe hevesli muavenet alabilirsiniz. Gitmeden önce taktığınız ancak yüzüğü kesinlikle yanınızda götürün. yalnız hemen tam mağazalarda bulunan yüzük numarasını öğrenmek amacıyla kullanılan “yüzük ımalafası” diye adlandırılan alet ile 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Evde uyguladığınız yöntemlere kıyasla henüz değişmez bir sonuçtur. Yüzük ölçüm tablomuzu aşağıda bulabilirsiniz.

Tabloyu örneklendirerek kullanalım. İlk yöntemimizden öğrenmiş olduğumuz eğri mm 17,50 mm geldiğini varsayarsak parmak yüzük ölçümüz 16 olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *